Market için Ekmek, Elektrikçi için Trimbox
Market için Ekmek, Elektrikçi için Trimbox

Ekmek ve elektrik, özellikle ülkemizde ikisi de hayatın vazgeçilmez unsuru olarak karşımıza çıkıyor. Bunun için her market ekmeği para kazanmaktan ziyade sosyal fayda ve ulaşılabilirlik kavramları içerisinde değerlendirmiş ve mutlaka rafına koymuştur. Çünkü ekmek olmayan market diğer ihtiyaçlar için de tercih edilmeyecektir.

 

Elektrikçiye gelince, her elektrikçinin hedefi de aynı markettekine benzer şekilde bazı ürünler de para kazanmaktan ziyade sosyal fayda ve müşteriye ulaşabilme kabiliyeti açısından son derece önemlidir. Çünkü bir müşteri de ziyaret edeceği veya görevlendireceği elektrikçi de istedikleri olmasa bile temin etmesini beklemektedir.

 

İşte tam bu noktada market ile elektrikçi bir kez daha benzeşmektedir. Çünkü market müşterisinin almak zorunda olduğu ekmeği sunarken, elektrikçi müşterisinin problemini çözecek ürünü sunmak zorundadır. Müşteri birinde ekmek yoksa tercih etmeyecek, ötekinde çözüm yoksa tercih etmeyecektir.

 

Genel olarak voltaj dalgalanmaları olarak bilinen aşırı gerilimler, elektrik kullanan bila istisna tüm tüketicilerin ortak problemidir. Bunu tam anlamıyla çözen Trimbox, bu anlamda elektrikçi için marketteki ekmek görevini üstlenmektedir.

 

Trimbox,  elektrikçi bayileri tarafından şu şekilde değerlendirildiğini ifade ediyor; biz Trimbox ile müşterimizin voltaj dalgalanması sorununu çözdük ve bu sayede hem milli servetin yanarak çöpe gitmemesini sağladık, hem  aşırı gerilim kaynaklı yangın gibi bir riskin önüne geçerek sosyal fayda sağladık, hem de müşterimizin başka ihtiyaçlarını ya hemen orada karşıladık  ya da sonradan oluşan ihtiyaçları için adres olmayı başardık.

 

Elektrikçiler için Trimbox, market için ekmek gibi bir değer olmaya başladı galiba!

menuyu kapat
E-Ticaret Whois PUSULAİletişim