Trimbox GND Series ile
ses sistemlerindeki parazit sorununa son
Ses Sistemlerinde Parazit Sorunu GNDSeries ile Çözüldü

Ses sistemlerinde en temel sorun anlaşılırlık oranının bazı sebeplerden dolayı düşmesi ve bunun en büyük sebebi  de çoğu zaman topraklama sistemlerinden kaynaklı parazitler olarak karşımıza çıkmaktadır. Çoğu zaman ses sistemlerini kuran teknik elemanlar topraklamayı çıkarıyoruz ses düzeliyor gibi durumlar ifade ederler ancak bu seferde metal gövdede çarpılma riski ortaya çıkmaktadır.

 

GNDSeries bu noktada ses sistemleri için topraklama üzerinde herhangi bir iyileşmeye ihtiyaç duymadan direkt olarak sesteki parazitleri filtrelemekte ve metal gövde de statik yük vb. elektrik olma riskini de normalden daha iyi seviyelere çekmektedir.

 

Ses sistemleri toplu iletişimde hayatımızın her alanında kitlelere çeşitli şekillerde sesimizi orjinale en yakın tonda ve temizlikte duyurmak için kullanılmaktadır. Bu bazen bir caminin ezan sesi, bazen bir düğün salonu veya bir eğlence merkezinin müzik sistemi olarak karşımıza çıkabilir.

 

GNDSeries,  nötr toprak arasındaki voltajı istenilen seviyeye, istenilen oranda düşürme kabiliyeti, ses ve görüntü sistemlerinde topraklama kaynaklı parazitleri giderme, metal gövdede voltaj oluşumunu engelleme gibi birçok özelliği ile Dünya’da alanında tek ürün olma özelliği gösteriyor.

menuyu kapat
E-Ticaret Whois PUSULAİletişim